Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Влада запевняє, що німці не біжать здавати квитки на Євро

Понеділок, 30 квітня 2012, 20:09

Директор Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський запевняє, що на сьогоднішній день немає масової здачі квитків на матчі Євро-2012 в Україні.

"Хочу всіх запевнити, що немає масової здачі квитків. Немає такого, що німці відмовляються або хтось інший. Я хочу це спростувати", - сказав він журналістам після засідання наглядової ради УЄФА в швейцарському Ньоні, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Лубківський повідомив, що на засіданні йшлося про ситуацію з продажем квитків на матчі турніру.

"Незабаром стартує завершальна фаза реалізації квитків в Україні. Крім того, на сайті uefa.com орієнтовно з 7-го травня розпочнеться реалізація тієї кількості квитків, яка залишилася", - зазначив Лубківський.

Він додав, що є певна кількість непроданих квитків. "Але я думаю, вони будуть реалізовані в перші дні після того, як стартує остання фаза продажів", - підкреслив він.

Лубківський також заявив, що в середньому ціни на готелі в Україні та Польщі на період Євро-2012 не відрізняються.

"Ми порівнювали середні ціни на розміщення в Україні та Польщі, і скажу, що в принципі, ми знаходимося на паритетних засадах", - сказав він.

Лубківський повідомив, що зробив презентацію для УЄФА на тему розміщення в Україні.

"У нас сьогодні немає проблем з розміщенням цільових груп", - підкреслив він, додавши, що українські міста виконують усі вимоги в цьому напрямку.

За словами директора турніру Євро-2012, ті номери, які не затребувані, вже надійшли в продаж і ними зможуть скористатися звичайні вболівальники.

"Тому ця тема обговорювалася і вона не викликає якоїсь стурбованості. Звичайно ж, існують випадки зростання цін, але вони не є масовими", - запевнив Лубківський.

Раніше деякі ЗМІ повідомляли про те, що німці масово здають квитки на матчі Євро-2012, які проходитимуть в Україні, через високі ціни на проїзд і готелі, а також через погану репутацію країни.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: