Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Син Щербаня передав Генпрокуратурі документи проти Тимошенко

Середа, 4 квітня 2012, 15:06

Руслан Щербань передав Генпрокуратурі документи про можливу причетність Юлії Тимошенко і Павла Лазаренка до вбивства нардепа Євгена Щербаня.

Про це депутат Донецької облради від Партії регіонів і син покійного Щербаня сказав на прес-конференції, інформують "Українські новини".

"Я дав показання в Генеральній прокуратурі. Я віддав всі наявні факти слідству, щоб вони розібралися", - сказав Руслан Щербань.

При цьому він не сказав, які саме документи передав, пообіцявши оприлюднити їх пізніше.

"Всьому свій час. Я думаю, що це не остання прес-конференція", - сказав Руслан Щербань.

Він повідомив, що з моменту вбивства батька, з 1996 року, безперервно шукав підозрюваних.

"Я не мовчав, займався пошуком і звертався до правоохоронних органів неодноразово. І цього разу знову вирішив звернутися до Генеральної прокуратури", - зазначив син Щербаня.

На його думку, зараз у справі з’явилися нові обставини, у зв'язку з чим необхідно допитати Лазаренка й Тимошенко.

При цьому депутат Донецької облради зазначив, що не має жодних політичних цілей і ніяких спеціальних завдань і пропозицій від Партії регіонів не отримував.

Він пояснив, що раніше не називав конкретно Тимошенко як можливу причетну особу до вбивства свого батька, оскільки вона обіймала посаду прем'єр-міністра і могла чинити тиск на нього особисто і на його сім’ю, а також бізнес.

Раніше Руслан Щербань надіслав послу США в Україні Джону Теффту лист із проханням сприяти розслідуванню вбивства Євгена Щербаня, зокрема вплинути на американську владу, яка, на думку "регіонала", не хоче допомагати в цьому розслідуванні.

За даними сина Щербаня, виконавцям замовного вбивства його батька перерахували кошти із рахунків екс-керівника компанії "Єдині енергетичні системи України" Юлії Тимошенко й екс-прем'єр-міністра України Павла Лазаренка.

У серпні 2011 року перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін вперше заявив, що в матеріалах американських кримінальних справ проти Лазаренка є показання свідка, згідно з якими кілер за вбивство Щербаня одержав гроші з рахунків Лазаренка й Тимошенко.

Нещодавно він заявив закордонному ЗМІ, що має докази того, що Тимошенко причетна до замовлення вбивства Євгена Щербаня.

Євгена Щербаня разом із дружиною розстріляли в аеропорту Донецька в 1996 році.

Лазаренко відбуває покарання у в'язниці США за фінансові махінації, Тимошенко – в Україні за перевищення службових повноважень.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: