Янукович відкрив закопану часточку серця за 3,2 мільярди

Понеділок, 14 травня 2012, 12:10

Новий термінал комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Донецьк" зданий в експлуатацію 14 травня 2012 року.

Як повідомляє кореспондент "Острова", у церемонії урочистого відкриття термінала взяв участь президент Віктор Янукович.

Разом з віце-прем'єр-міністром – міністром інфраструктури Борисом Колесніковим і головою Донецької обласної державної адміністрації Андрієм Шишацьким глава держави перерізав стрічку й оголосив про введення в експлуатації нового аеровокзального комплексу.

"У черговий раз відкриваємо один з об'єктів транспортної інфраструктури, що був побудований до Євро-2012 у короткий термін. Архітектори і будівельники вклали в нього свої знання і часточку серця", - відзначив президент в урочистій промові.

"Ми повинні будувати сучасну країну і ми, як патріоти, повинні пишатися, тим що наше покоління здатне виконувати поставлені задачі", - сказав він.

Термінал, висотою 19 метрів, має 7 поверхів. Площа будинку нового аеровокзалу складає 58 тисяч квадратних метрів. З них 5 тис. метрів квадратних припадає на зали очікування. Пропускна здатність 3100 пасажирів на годину.

У рамках реконструкції КП "Міжнародний аеропорт "Донецьк" побудована нова штучна злітно-посадочна смуга.

Її довжина 4 кілометри, ширина – 75 метрів, товщина – 1 метр. Також зведена найвища в Україні аеродромно-диспетчерська вишка – 52 метри.

Вартість реконструкції аеропорту склала близько 3,2 мільярдів гривень. Роботи виконала донецька компанія "Альтком".powered by lun.ua