Регіонали хочуть позбутися недоторканності до виборів

Субота, 19 травня 2012, 16:58

Партія регіонів продовжує наполягати на розгляді законопроекту про зняття депутатської недоторканності.

Про це заявив на прес-конференції в Українському журналістському клубі в п'ятницю лідер фракції Олександр Єфремов, повідомляє прес-служба ПР.

"Закон про депутатську недоторканність виник не сьогодні. Ми, будучи ще в опозиції, виписали відповідні норми закону, авторами якого були Янукович і Лавринович", - нагадав він.

Голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді також звернув увагу на те, що багато депутатів, зустрічаючись зі своїми виборцями, заявляють про те, що вони обов'язково будуть голосувати за зняття недоторканності.

"Але коли це питання виноситься на розгляд у сесійний зал, усі хочуть і людей не обдурити, і себе не покарати", - додав він.

Депутат підкреслив, що фракція Партії регіонів і далі буде наполягати на розгляді законопроекту про зняття депутатської недоторканності.

"Для його прийняття необхідно ще два голосування. У першому голосуванні необхідно набрати в підтримку 226 голосів, а в другому - 300 голосів. Як мені бачиться – набрати 226 голосів буде неважко, а от при другому голосуванні, де треба буде набрати 300 голосів, можуть виникнути певні проблеми", - відзначив він.

"У будь-якому випадку, або до кінця цієї сесії, або на початку наступної ми повинні будемо пройти й одну, і другу процедури голосування. І по голосуванню в залі буде ясно, хто з депутатів дійсно виступає за зняття недоторканності, а хто лише говорить про це на різних мітингах", - сказав Єфремов.

powered by lun.ua