Роботу міліції на Євро-2012 назвали фантастичною

Понеділок, 25 червня 2012, 16:20

Директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський вважає фантастичною роботу української міліції під час Євро-2012.

"Фантастично (працює міліція)", - заявив він на брифінгу під час відвідування фан-посольства на Бессарабський площі в Києві в понеділок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Навіть, розумієте, не віриться, що це наша міліція, яка була до Євро. Я дуже сподіваюся, що всі ті гарні риси, які були під час турніру, залишаться вже після самого чемпіонату", - додав Лубківський.

Він також зазначив, що українські правоохоронні органі провели величезну роботу й виявили високий рівень розуміння важливості цього чемпіонату.

"Тому в нас, окрім слів подяки, інших слів немає", - заявив він.

Директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні упевнений, що в цілому українці під час чемпіонату показали себе як гостинна й доброзичлива нація.

"Поки не було жодних інцидентів, ані конфліктних ситуацій, українські вболівальники й українці в цілому зарекомендували себе як дуже доброзичлива нації, дуже відкрита для світу. Тому це, напевно, було найбільшою несподіванкою цього турніру", - сказав Лубківський.

За його словами, українці виявилися кращими, ніж про них говорили перед чемпіонатом.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування