Ландік не знає, чому про його заяву згадали через 8 місяців

П'ятниця, 29 червня 2012, 11:34

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Ландік не може пояснити, чому прокуратура почала перевірку за його заявою проти видання Lb.ua лише через 8 місяців після звернення.

У коментарі Радіо Свобода Ландік підтвердив, що подав заяву до прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу проти Lb.ua ще 8 місяців тому, одразу після виходу статті "Ландік-старший рятує сина за допомогою технологів і "правильних" коментарів на сайтах".

За його словами, йдеться не про спробу тиску на видання, а лише про з’ясування обставин публікації матеріалу, в якому оприлюднили його приватне СМС-листування.

"Я хочу, щоб відповіли – мала вона на це право, чи не мала? Як вона опублікувала, я подав заяву. Моє прізвище Ландік, а не Пшонка. Запитайте у них. Але я написав одразу", - сказав депутат.

Він також вважає даний матеріал замовним.

"Як ви вважаєте, можна залазити до людини у комп’ютер, лазити, опубліковувати. Взяти написати на людину, що він моральний урод, що він скотина! Писала б людина від нічого робити таке задарма? Ні! Займається "заказухою", хай відповідає!" – стверджує Ландік.

Як повідомлялося, депутат звернувся до прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу за недотримання таємниці листування інтернет-виданням Lb.ua.

Його обурила публікація від 18 листопада 2011 року, в якій розмістили фото, де він у сесійній залі парламенту веде СМС-листування щодо долі свого сина, який на той момент перебував під судом за звинуваченням у побитті дівчини.

Пізніше шеф-редактор Lb.ua Соня Кошкіна заявила, що вважає звернення Ландіка до прокуратури тільки приводом для розправи з виданням.powered by lun.ua