Колесніченко: студентів змушують підписуватися проти "языка"

Середа, 11 липня 2012, 22:59

Київським студентам пропонують виступити проти "мовного" законопроекту в обмін на проходження медичного огляду.

Про це заявив депутат від Партії регіонів, один з авторів законопроекту, Вадим Колесніченко, якого цитує прес-служба партії.

"Нещодавно студенти розповіли мені про один цікавий випадок. Як відомо, перед вступом до магістратури або спеціалістури кожен абітурієнт повинен оформити медичну довідку №086-у, тобто пройти обхід всіх основних лікарів", - зазначив він.

"Більшість вступників в київські вузи отримують цю довідку в єдиній студентській поліклініці міста Києва, яка знаходиться біля НТУУ "КПІ", - уточнив депутат.

За словами політика, під час огляду студенти, які отримали диплом бакалавра в цьому році, піддалися шантажу.

"Зокрема, хірург поліклініки взагалі не проводила огляд - замість нього вона запропонувала підписатися в заяві проти прийняття законопроекту "Про основи державної мовної політики". При цьому, поділилися студенти, вона натякнула: якщо підпис поставлений ​​не буде - огляд та отримання довідки можуть затягнутися", - додав Колесніченко.

"Практично у всіх кабінетах лікарів, які відвідали абітурієнти, повторювалася та сама історія. Причому, за словами очевидців, всі лікарі розмовляли чистою російською мовою і, дивлячись на деяких з них, складалося враження, що вони не поділяють ідею збору підписів і діють "під тиском", - розповів "регіонал".

Українська правдаpowered by lun.ua