УЄФА заробив на Євро 1,4 мільярди євро

Понеділок, 16 липня 2012, 14:27

Доходи Союзу європейських футбольних асоціацій від проведення чемпіонату Європи з футболу у 2012 році склали 1,383 мільярда євро.

Про це йдеться у презентації підсумків турніру, представленій операційним директором УЄФА Events S.A. Мартіном Калленом і директором оргкомітету "Євро Україна" Маркіяном Лубківським, повідомляють Ukranews.com.

Зокрема, доходи УЄФА від продажу прав на телетрансляції матчів турніру склали 815 мільйонів євро, від послуг однобічної трансляції – 22 мільйона євро, від спонсорської підтримки й продажу ліцензій – 315 мільйонів євро, від продажу пакетів гостинності – 101 мільйонів євро, від продажу квитків на матчі – 130 мільйонів євро.

"Ми задоволені фінансовими результатами, які отримали у результаті проведення турніру в Україні й Польщі", – відзначив Каллен.

Лубківський підкреслив, що чемпіонат Європи з футболу – найбільш масштабний і найкраще організований спортивний захід в Україні за всю історію незалежності, і УЄФА задоволений усіма аспектами його проведення.

Загальний заробіток УЄФА від Євро-2012 перевищив доходи від чемпіонати Європи 2008 року, який пройшов в Австрії й Швейцарії, на 32 мільйони євро й доходи чемпіонату Європи 2004 року в Португалії на 530 мільйонів євро.

Євро-2012 проходив з 8 червня по 1 липня у восьми містах України й Польщі.

Збірна України заробили 10 мільйонів євро для Федерації футболу України на чемпіонаті: 8 мільйонів склав бонус для кожної збірної, що брали участь у турнірі, 1 мільйонів заробили за перемогу над збірною Швеції, ще 1 мільйон – за третє місце в групі D. Сама команда від ФФУ одержить 1 мільйон євро.powered by lun.ua