У "Регіонах" сказали, коли Рада може зібратися позачергово

Середа, 18 липня 2012, 16:42

Позачергова сесія Верховної Ради може бути скликана 31 липня, сказав депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко.

За його словами, про це ще раніше йшлося на засіданні Ради фракції Партії регіонів та говорив лідер фракції Олександр Єфремов.

"Що стосується позачергової сесії парламенту, то з цього приводу вже була заява лідера нашої фракції Олександра Сергійовича Єфремова", - сказав Мірошниченко журналістам у Луганській області, повідомляє його прес-служба.

"Кабінет міністрів готував низку законопроектів, і на момент, коли був пленарний тиждень, їх ще не передали до парламенту. У зв'язку з цим, КМУ нам анонсував, що можливо, потрібно буде ці термінові документи розглянути", - зазначив "регіонал".

За словами Мірошниченка, тоді відбулося й засідання Ради фракції, і було зроблено відповідні заяву лідера фракції ПР в парламенті про те, що позачергова сесія можлива – і навіть була названа приблизна дата: 31 липня.

"Щоб перерва в роботі не стала перешкодою у прийнятті важливих питань, ми готові зібратися і попрацювати. Тим більше, що демагогії багато у нас, а справ іноді не вистачає. Особливо важливих рішень, які потрібні для реалізації низки економічних і соціальних реформ", - сказав представник президента в парламенті.

"Сьогодні я ще не можу коментувати, чи буде це позачергова сесія. Але чи готові ми зібратися і обговорювати ці питання - так, наша фракція готова. Як тільки буде готовий Кабінет міністрів, відбудеться попереднє засідання комітетів, тоді ми будемо приймати рішення", - зазначив Мірошниченко.

На запитання журналістів, які законопроекти можуть бути включені в порядок роботи позачергової сесії, якщо вона все ж відбудеться, депутат відповів: "Ви знаєте, я маю одну перевагу і одночасно один недолік, я – юрист. Не можу коментувати те, чого не знаю".

"Анонсувалися закони, пов'язані з реалізацією реформ, але конкретний перелік документів я зараз назвати не можу. На момент, коли ми це обговорювали, Кабінет міністрів ще не передав його у Верховну Раду. Тому це швидше питання до членів КМУ", - сказав Мірошниченко.

За попередніми даними, на 31 липня може бути призначений з’їзд об’єднаної опозиції.powered by lun.ua