Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

За зустріч із Симоненком школярам платили по 20 гривень

Субота, 21 липня 2012, 18:53

Учасникам зустрічі лідера КПУ Петра Симоненка з виборцями, що відбулася 21 липня на Куликовому полі в Одесі, платили гроші.

Як передає "Взгляд из Одессы", дорослі отримували 40 - 50 грн. а діти шкільного віку - 20 грн.

20-річним студентам, які тримали транспаранти, пообіцяли 40 грн, жителі Одещини, яких звозили з віддалених районів - аж до Бессарабії, отримували 50 грн.

"Моїй бабусі, яка живе в селі Василівка, Біляївського району, пропонували з'їздити на мітинг комуністів до Одеси за 50 грн + харчування, везли на автобусі, але вона відмовилася", - розповів Одесит Олександр.

"Ми стоїмо за 40 грн. Це не секрет, загальновідомо, що всі мітинги в наш час платні. Я навіть не знав куди йду, сказали - платять гроші за мітинг, а який - я не питав", - зазначив молодий одесит, який побажав залишитися невідомим, і відмовився повторити все на камеру.

У той же час, один з учасників мітингу - неповнолітній учень одеської загальноосвітньої школи № 4 чесно зізнався на камеру, що "старші хлопці" запропонували йому 20 грн. за участь у мітингу КПУ.

Його малолітня подруга, яка також брала участь у мітингу, підтвердила цю інформацію. "Сказали, чим більше буде людей - тим краще", - зазначила вона.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: