Головлікар погрожує депутатам вигнати Тимошенко, а вона просить лікування

Понеділок, 23 липня 2012, 15:31

Головний лікар лікарні, де перебуває Юлія Тимошенко, Михайло Афанасьєв просить нардепів "БЮТ-Батьківщини" не порушувати режим медичного закладу.

У іншому разі він проситиме комісію Міністерства охорони здоров’я розглянути питання про терміни подальшого перебування Тимошенко у лікарні, повідомляє прес-служба МОЗ.

За словами головного лікаря центральної клінічної лікарні № 5 у Харкові, депутати від "БЮТ-Батьківщини" порушують режим медзакладу, незважаючи на неодноразові прохання керівництва лікарні та пацієнтів.

"Дії народних обранців є провокаційними, і головне, що вони, в першу чергу, такими діями просто нехтують правами та інтересами звичайних людей – наших пацієнтів", - заявив Афанасьєв.

За його словами, працівники лікарні вже "втомилися від постійних "навал" нахабних людей у солідних костюмах, які, вимахуючи мандатами, дозволяють собі погрожувати ліфтеру, аби той доправив їх на 9 поверх – і все це о 5.30 ранку".

Афанасьєв нагадав, що у ЦКЛ № 5 постійно перебувають до 450 пацієнтів, які "теж люди, що потребують кваліфікованої допомоги лікарів, спокою та поваги до себе".

"Я, як керівник даної медичної установи, з метою недопущення безладу у лікарні вимушений буду звертатися до центрального органу виконавчої влади у галузі охорони здоров’я із проханням розглянути питання щодо термінів подальшого перебування пацієнтки Тимошенко у лікарні", - заявив головний лікар.

"Для порушення такого питання перед комісією МОЗ, на мою думку, є достатньо медичних аргументів. По-перше стан здоров’я пацієнтки є стабільним, крім того вона успішно пройшла реабілітаційний курс, рекомендований їй німецькими медиками", - додав Афанасьєв.

Водночас, захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що екс-прем’єр попросила поновити лікування, перерване через прояви шкірного захворювання.

На брифінгу перед харківською лікарнею "Укрзалізниці" він підтвердив, що Тимошенко попросила збільшити їй навантаження лікувальної фізкультури, повідломяє УНІАН.

"Юлія Володимирівна зробила заяву про те, що вона просить відновити лікування, тому що, на жаль, вона була позбавлена можливості покращувати свій стан здоров’я, вона була позбавлена можливості приймати знеболююче, що насправді протягом двох тижнів робить неможливим нормальне перебування, тому вона попросила відновити лікування", - додав Власенко.powered by lun.ua