10 мільярдів не було, щоб їх вкрасти - Азаров

Вівторок, 3 липня 2012, 18:15

Прем'єр Микола Азаров спростовує обвинувачення опозиції в нецільовому використанні українським урядом 10 мільярдів доларів на підготовку до Євро-2012.

Про це прем'єр заявив під час зустрічі з депутатами від Партії регіонів у сесійній залі парламенту, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Він сказав, що опозиція "займається злостивістю і розповідає, що 10 мільярдів доларів поцупили".

"Але неграмотно просто хлопці виступають, тому що ми все витратили близько 40 мільярдів гривень, що в переведені на долари буде близько 5 мільярдів доларів. Навіть за бажання розкрасти 10 мільярдів доларів не вдалося б", - сказав Азаров.

Як відомо, опозиція заявляє про необхідність створення тимчасової слідчої комісії парламенту для з'ясування обставин використання коштів, виділених на будівництво об'єктів чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Як заявив голова ради Об'єднаної опозиції "Батьківщина", народний депутат фракції НУ-НС Арсеній Яценюк з трибуни Верховної Ради у вівторок, на підготовку до чемпіонату пішли також і податки українських громадян, і "українці мають знати, куди пішли ці кошти".powered by lun.ua