У Луцьку теж вимагають забрати у Колесніченка і Ківалова громадянство

Четвер, 5 липня 2012, 17:05

Луцька міська рада вимагає від президента, РНБО та генпрокурора не допустити підписання "мовного" законопроекту президентом.

Відповідну заяву Луцька міськрада ухвалила 5 липня на позачерговій сесії за ініціативою фракцій ВО "Свобода", "Батьківщини" та "Фронту змін", повідомляє Zaxid.net.

"Луцька міська рада вимагає від президента України, РНБО та генерального прокурора не допустити підписання антиукраїнського законопроекту президентом Віктором Януковичем", - йдеться в заяві.

"У випадку його підписання Віктор Янукович остаточно втратить свою легітимність і зобов’язаний піти у відставку", - вважають у Луцьку.

Окрім цього, Луцька міськрада вимагає позбавити українського громадянства авторів законопроекту "Про засади державної мовної політики" – Вадима Колесніченка і Сергія Ківалова – "як відвертих україноненависників".

Також міськрада вимагає "притягнути їх до кримінальної відповідальності за тотальне нехтування Конституції України, наступ на основоположні права української нації та підготовку законопроекту, який загрожує українській незалежності, територіальній цілісності".

Крім того, луцькі депутати додали до тексту слова про те, що "закон Ківалова-Колеснічєнка роздвоює язик українському народу, а так зване "двуязичіє" характерне лише для плазунів".

Луцька міська рада просить Волинську обласну раду підтримати текст ухваленої заяви.

Як повідомлялося, 4 липня у Донецьку учасники мітингу на захист української мови виступили з вимогою позбавити громадянства депутатів Колесніченка та Ківалова.

Водночас, у Черкасах мітингувальники вимагали від президента не підписувати "мовний" законопроект.powered by lun.ua