Донецькі регіонали зігнали бюджетників на мітинг за "язык"

Четвер, 16 серпня 2012, 12:41

16 серпня під стінами Донецької облдержадміністрації проходить акція Партії регіонів за наданні російській мові статусу регіональної.

Про це повідомляють "Новости Донбасса".

На площі перед будівлею адміністрації зібралося близько 1500 людей, у руках вони тримають прапори Партії регіонів і національні прапори України. Також вони тримають у руках банери "ПР виконує свої зобов'язання", "Ми хочемо говорити рідною мовою", "Партія регіонів дотримує слова".

 

За інформацією "Українських новин", до участі в мітингу залучені співробітники бюджетних організацій Донецька, зокрема, вчителі деяких шкіл.

Після початку цієї акції до площі підійшли представники національно-патріотичних сил. Їм показали рішення обласного адмінсуду про заборону проведення акції політичної партії "Свобода".

 

У відповідь присутні донецькі правозахисниці Марія Олійник і Євгенія Ратникова сказали, що вони – представники громадської організації "Просвіта", які прийшли провести захід, не заборонений судом і спрямований на з'ясування громадської думки відносно "мовного" проекту рішення облради.

У результаті проведенню їх акції не стали перешкоджати, у ній бере участь близько 20 людей.

 

Також до будівлі Донецької облради прийшли кандидати в народні депутати по 42 і 41 округах Микола Волинко й Володимир Деркач. Вони спробували пройти в будівлю адміністрації, однак їх зупинили правоохоронці. Після пред'явлення своїх кандидатських посвідчень їх пропустили.

Раніше виконком Донецької облради подав до суду адміністративний позов, щоб добитися заборони проведення акції спрямованої проти розгляду Донецькою облрадою "мовного" питання.

Фото Новости Донбассаpowered by lun.ua