Ківалов і Колесніченко вже придумали, як поправити свій закон

Субота, 18 серпня 2012, 13:12

Автори "мовного" закону Сергій Ківалов і Вадим Колесніченко направили пропозиції щодо поправок до нього.

"Президент підписав закон "Про основи державної мовної політики" і відразу ж створив робочу групу з підготовки змін до нього. У цю робочу групу увійшли, звичайно, і ми з Вадимом Колесніченком. Вчора ми вже направили пропозиції щодо поправок, які повинні удосконалити новий закон", - цитує в п'ятницю Ківалова його прес-служба.

За словами депутата, свої пропозиції щодо поправок до закону вони надали керівнику згаданої робочої групи Раїсі Богатирьовій та керівнику підгрупи Леоніду Кравчуку.

Ківалов висловив думку, що у вересні Верховна Рада прийме їх поправки до закону, і це "позбавить опозицію можливості маніпулювати свідомістю виборців, вселяючи нашим співгромадянам всяку нісенітницю то про загрози українській мові, то про введення другої або двадцять п'ятої державної мови".

"Велика частина поданих нами поправок - це ті, які ми вже подавали після прийняття закону в першому читанні, але вони не були розглянуті парламентом через інтриги опозиції і профільного Комітету", - уточнив Ківалов.powered by lun.ua