Табачник приніс документи, щоб виправдатися за шкільний автобус

Середа, 29 серпня 2012, 12:14

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник заперечує, що шкільний автобус, закуплений Міносвіти, загорівся через невідповідність стандартам, і звинувачує ТВі у наклепі.

На брифінг у Кабінеті міністрів він спеціально приніс із собою документи, щоб довести, що його слова дуже часто перекручують, повідомляє Gazeta.ua.

"Ви б краще досліджували ніжні стосунки між Гусинським та Кагаловським, це могло б взяти CNN", - звернувся Табачник до представників ТВі.

Також міністр розповів, які документи він з собою приніс для каналу. Це документи щодо загорання шкільного автобусу.

"Перший документ – підписано начальником управління районного відділу, другий - прокурором. Прокурором відмовлено в кримінальній справі", - зазначив Табачник.

"Третій документ – Міністерство надзвичайних ситуацій, тут аж чотири сторінки, чому виникло займання. Перша версія, друга і висновки. Причиною займання стало виникнення короткого замикання", - сказав він.

"Інструкція медичних експертиз – якщо людською мовою, то водій знімав акумулятор і не заізолював кінці дротів. Тобто причиною пожежі в автобусі стало коротке замикання генератора, несправність якого була викликана самовільним втручанням в електромережу даного автобуса", - додав Табачник.

"Я бажаю, щоб у жодного співробітника та журналіста телеканалу ТВі ні дома, ні в машині не виникало короткого замкнення. Щиро це кажу. А друге – раджу не міняти без підстанції акумулятори. І найголовніше, не спотворювати інформацію і не займатися наклепництвом в ефірі", - побажав Табачник.

Як відомо, раніше у програмі Тендер NEWS на телеканалі ТВі йшлося про те, що Міністерство освіти через тендер закупило у Херсонського заводу Анто-Рус автобуси, які не відповідають стандартам ДСТУ. Один із цих автобусів загорівся, коли в ньому були діти.powered by lun.ua