Студія Шустера просить у кандидатів 20 тисяч доларів за 45 хвилин ефіру

Середа, 19 вересня 2012, 16:20

"Савік Шустер Студія" пропонує кандидатам у депутати 45-хвилинну участь у програмі на "Першому національному" за 20 тисяч доларів.

Про це пише таблоід "Дуся", журналіст якої дізнався про таку телефонну пропозицію, подзвонив на вхідний номер як кандидат-мажоритарник і потрапив на співробітника студії.

Співрозмовник перепитав, чи йдеться про "будній формат", який пропонувався людині, на яку послався журналіст-"кандидат".

"Ми плануємо робити його з понеділка по четвер о 19:30 на Першому національному. Формат: два гостя-політики, два експерти й два ведучих – Георгій Тихий (це наш ведучий "Савік Шустер Студіо") і ведуча Першого національного. Швидше за все, буде Люда Томаньок (ведуча програми "Ближче до народу"- авт.)", - сказав співробітник студії.

"Вони будуть як модератори дискусії, а у політиків там будуть не жорсткі опоненти.

У принципі, це будуть 45 хвилин без реклами. І це комерційний проект, вартість участі в якому – 20 тисяч умовних одиниць", - додав він і уточнив, що йдеться про долари.

Щодо оплати співробітник студії сказав, що краще – готівкою, хоча можливі й інші варіанти.

"Але давайте краще при зустрічі. Це не телефонна розмова", - додав співрозмовник.

За його словами, програма буде називатися "Свобода вибору".

"Перший ефір відбудеться наступного понеділка, 24 вересня. Там є два варіанти - або прямий ефір, або записний (так званий, "псевдо-прямий"). Наприклад, ми о 5 вечори записали, а в 19:30 видали або наступного дня. Там різниці немає, бо глядачів у студії не буде, і якогось інтерактиву ми не плануємо", - повідомив співробітник.

При цьому він зазначив, що останні два тижні перед парламентськими виборами, 28 жовтня, "уже зайняті".

"Зйомки будуть у нас у "Савік Шустер Студія" [...]. Ми готуємо нашу велику студію, вона набуває такого, більш камерного характеру. Змінюємо декорації, і в нашій великій студії ми все це пишемо. Це та ж студія, де знімається "Шустер Live", тільки ми інші декорації робимо", - повідомив співробітник "Савік Шустер Студія".

Експертами у студії, судячи з його слів, будуть політологи, які часто бувають на ефірах "Шустер Live", щоб "пожвавити дискусію".

А кандидатури опонентів для учасників програми, повідомив співрозмовник, будуть узгоджувати.

За підрахунками "Дусі", за 16 ефірів із 32 кандидатів (по $20 000 за кожен) автори проекту збираються отримати $640 000 або 5 120 000 гривень.

Місяць тому повідомлялося, що "Савік Шустер Студія"  братиме з кандидатів 80 тисяч гривень за участь у програмі, присвяченій передвиборчим дискусіям.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!