Тюремники: Опозиціонери влаштовували провокації і лупцювали двері в лікарні Тимошенко

П'ятниця, 28 вересня 2012, 16:24

Пенітенціарна служба повідомляє, що Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов та Григорій Немиря вимагали проведення наради в палаті Юлії Тимошенко.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби тюремників.

"Зокрема, представники партії намагалися пошкодити двері, завдаючи ударів по ним руками та ногами. На прохання співробітників пенітенціарної служби та медичного персоналу ЦКЛ не порушувати спокій у лікарні, вони не реагували", - йдеться в повідомленні.

"Тимошенко у свою чергу відмовлялась перебувати у палаті і заявляла про свої наміри постійно перебувати у коридорі", - підкреслює пенітенціарна служба.

Згідно із повідомленням, засуджена також погрожувала співробітникам у разі, якщо їй не дозволять провести партійну нараду у лікарні, відмовитися від усіх реабілітаційних процедур та виконання рекомендацій німецьких лікарів.

"У зв’язку з цим, ДПтС України вважає за необхідне проінформувати суспільство про дані провокації, аби уникнути чергових неправдивих заяв на нашу адресу від народних депутатів БЮТ", - йдеться в заяві.

Як відомо, в п’ятницю співробітники Пенітенціарної служби не дозволили Яценюку, Турчинову та Немирі зустрітись з екс-прем'єром Юлією Тимошенко.powered by lun.ua