Азаров не домовився з Медведєвим про збір на автомобілі

Субота, 29 вересня 2012, 12:22

Під час переговорів прем’єрів України і РФ Миколи Азарова та Дмитра Медведєва не було врегульовано питання про скасування утилізаційного збору на автомобілі.

Про це УНІАН повідомило джерело, інформоване про результати переговорів.

Співрозмовник агентства також зазначив, що підписання міжурядової угоди з цього питання не входило до порядку денного зустрічі і переговорів Азарова та Медведєва.

Разом з цим, за інформацією джерела, в ході зустрічі у прем'єрів була досягнута домовленість найближчим часом продовжити переговори з тим, щоб уникнути стягнення утилізаційного збору при імпорті автомобілів з України в Росію і з Росії в Україну.

Водночас у суботу в Луганську Азаров повідомив, що Київ і Москва ведуть переговори про врегулювання питання утилізаційного збору при імпорті автомобілів.

"Зараз воно (питання) перебуває у стадії вирішення, і наша делегація буде працювати з відповідними міністерствами Російської Федерації. Голова уряду Росії такі доручення дав. Вчора ми обговорили майже всі питання, які потребують вирішення, але давайте не буде забігати вперед", - цитує прем'єра "Інтерфакс-Україна".

Раніше очікувалося, що 28 вересня в ході зустрічі прем'єрів України і Росії буде підписано міжурядову угоду про введення в обох країнах національних режимів для стягування утилізаційного збору при імпорті автомобілів.

Національний режим припускає, що стягування утилізаційного збору з імпортованих українських автомобілів до Росії буде відбуватися на тих же умовах, що і при продажу аналогічної продукції російського виробництва всередині країни, і навпаки.

Міжурядову угоду, згідно з яким Україна і Росія введуть такий режим, було практично погоджено та підготовлено для підписання.powered by lun.ua