Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Азаров розповів спостерігачу, як нечесно опозиція скаржиться

Понеділок, 15 жовтня 2012, 20:14

Прем'єр Микола Азаров вважає, що опозиція винна в проблемах з формуванням виборчих комісій на виборах Верховної Ради.

Про це він сказав під час зустрічі з главою місії спостерігачів від ОБСЄ Деймом Одрі Гловером, передають Ukranews.

"Ми ухвалили закон про вибори Ради з опозицією. Ми пішли назустріч опозиції. Наприклад, щодо формування виборчих комісій. Опозиція наполягала на жеребкуванні. Ми попереджали, що це призведе до складності формування комісій", - зазначив прем'єр.

За словами Азарова, влада пропонувала опозиції проводити жеребкування з п'яти партій, які зараз знаходяться в парламенті, проте опозиція відмовилася, назвавши такий принцип недемократичним.

Прем'єр вважає несправедливою скаргу опозиції на формування і роботу виборчих комісій.

"Це все одно, що я купив лотерейний квиток. Мій квиток не виграв, і я скаржуся на те, що не виграв. Але я не виграв тому, що такі правила", - пояснив Азаров.

У зв'язку з цим він закликав наглядову місію ОБСЄ звернути на його слова увагу.

13 вересня ЦВК змінив порядок проведення жеребкування по включенню кандидатур до складу дільничних виборчих комісій на виборах Ради.

За новими правилами, кожен окружком шляхом проведення однієї процедури жеребкування включав до складу дільничних комісій кандидатури від суб'єктів виборчого процесу.

Міжнародний фонд виборчих систем розкритикував Центрвиборчком за це рішення.
Об'єднана опозиція вважає, що мета таких змін - включити до складу комісій представників партій, підконтрольних Партії регіонів.

29 серпня "Свобода" звернулася з позовом до суду з проханням визнати недійсною постанову ЦВК, 30 серпня до позову "Свободи" приєднався "Удар".
Суд клопотання не задовольнив.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: