Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Дружина Луценка: у нього загострення, але змушують працювати

Понеділок, 15 жовтня 2012, 21:02

Дружина екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, який відбуває покарання у виправній колонії, заявляє, що його не лікують належним чином.

Про це Ірина Луценко повідомила у Чернігові під час прес-конференції, передає УНІАН.

Вона розповіла, що зараз у чоловіка осіннє загострення хвороб, але належних ліків та знеболювальних він не отримує. У колонії наявні тільки Но-шпа та ще один з препаратів.

За її словами, у такому стані Луценко змушений працювати.

"Коли ж лікар дозволяє ув'язненому залишитися у камері, він не робить відповідних записів у журналі і Луценко отримує догани, які у подальшому не дозволять отримати дострокове звільнення чи перейти на поселення", - сказала дружина ув’язненого.

"Влада жодним чином не збирається Луценка випускати, влада не збирається Луценка лікувати. Це чисто політичне переслідування", - заявила Луценко.

Вона також повідомила, що в Чернігові Луценко погодився на проведення двох із чотирьох рекомендованих лікарями обстежень.

Зокрема, він зазначив, що погодиться на пункцію печінки тільки за умови перебування у спеціалізованому лікувальному закладі, оскільки повертатися після такої процедури в колонію досить небезпечно.

"Оскільки таку умову не виконали, він відмовився від цього аналізу", - повідомила дружина Луценка.

Ірина Луценко також зазначила, що, на її думку, на лікарів, які обстежували її чоловіка, тиснуть, оскільки висновок про стан здоров'я її чоловіка з'явився через три дні, і в ньому було зазначено, що лікування може бути й надалі медикаментозне.

За її словами, захворювання Луценка не сумісні з перебуванням за гратами, проте лікарі пишуть висновки, що лікування має проходити у колонії.

Як відомо, прес-служба ДПтС 11 жовтня заявила, що Луценка було обстежено у Чернігівській обласній клінічній лікарні, і медики не виявили у нього захворювань, які б передбачали стаціонарне лікування.

Водночас дружина екс-міністра внутрішніх справ заявила, що упевнена, що "обстеження не проводилося".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: