"Квартал" пішов із Інтера не через гроші, а заради творчості

Вівторок, 16 жовтня 2012, 10:49

"Студія Квартал-95" заперечує комерційний підтекст свого переходу з телеканалу Інтер.

Про це в інтерв'ю Телекритике повідомив керівник студії Володимир Зеленський.

Зеленський повідомив, що студія вибрала "1 +1", тому що від них надійшла найбільш вигідна пропозиція по трьом проектам, які тепер будуть виходити на цьому каналі, а це "Вечірній квартал", "Вечірній Київ" та "Розсміши коміка".

Він підкреслив, що рішення піти з Інтера було прийнято набагато раніше, ніж стали надходити які-небудь фінансові пропозиції.

"Скажу вам абсолютно чесно, що причина відходу не має комерційної основи. Моя відмова від продовження співпраці з каналом не має ніякого відношення до цифр", - заявив він.

"Ми пішли з Інтера тому, що, будучи керівниками каналу, не могли створювати продукти для телевізійного ринку України. Подібне було б безчесно і неправильно по відношенню до каналу. Два роки ми саме так і працювали. Але це дуже складно", - повідомив він.

Зеленський зазначив, що у "Кварталі" керують креативщики, а менеджери їм допомагають в цьому.

"І завжди саме наші менеджери домовлялися про остаточні цифри і мене, чесно кажучи, рідко в це вплутувати, чому я завжди був дуже радий. Так як я завжди максимально відрізаю можливі шляхи розвитку фінансових конфліктів. Мені простіше всього займатися тим, чим я займаюся - творчістю ", - заявив він.

При цьому "Телекритика" зазначила, що, хоча у Зеленського цікавилися, чи залишився Валерій Хорошковський одним з бенефіціаріїв ТОВ "Студія Квартал-95" і ТОВ "Кіноквартал", він не відповів на це питання.powered by lun.ua