Для Азарова імпічмент президента - катастрофа

П'ятниця, 19 жовтня 2012, 19:09

Імпічмент президента України - це катастрофа для країни.

Про це заявив глава Партії регіонів, прем’єр Микола Азаров в інтерв’ю Харківському облдержтелебаченню, передає УНІАН.

"Я однозначно скажу - це катастрофа. І ми з попередньою владою до цієї катастрофи підійшли. І якби був інший результат на виборах 2010 року, то Україна, дійсно, була би повністю в катастрофі. Тут навіть ніяких сумнівів не виникає", - сказав Азаров, коментуючи можливість імпічменту.

На його думку, в об’єднаної опозиції зараз немає реальних кандидатів у президенти.

"Ось лозунг, заклик - "Імпічмент президента". Що він дає? А кого в президенти? Цих ліриків від опозиції? Це взагалі виглядає несерйозно меншою мірою", - сказав Азаров.

Він висловив переконання, що на майбутніх парламентських виборах переможе Партія регіонів. На думку Азарова, в опозиційних політичних сил немає конструктивної програми розвитку України.

"Я вже зараз бачу, мої поїздки, соціологія показують, що Партія регіонів впевнено переможе на цих виборах. Нашим опонентам нічого конструктивного запропонувати людям немає. У них немає конструктивної програми", - сказав він.

Азаров запевнив, що після виборів уряд продовжить виконувати заданий президентом Віктором Януковичем курс.

"А ні в президента, а ні в парламенту немає політики "до виборів" і політики "після виборів". Це не можливо", - резюмував Азаров.powered by lun.ua