Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Яценюк: не зняли кандидатів у Києві, бо не знаємо, хто люди з "Удару"

П'ятниця, 19 жовтня 2012, 20:12

В перемовинах щодо узгодження мажоритарних кандидатів від опозиції і "Удару" в столичних округах спрацював принцип здорової конкуренції.

Про це заявив глава ради об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк в ефірі 5 каналу, коментуючи узгодження мажоритарних кандидатів з партією "Удар".

Яценюк нагадав, що опозиція пропонувала партії Віталія Кличка узгодити мажоритарників ще на початку виборчої кампанії, але цього не сталося.

"Тому абсолютно природно, що коли люди пропрацювали декілька місяців на окрузі, вони, по-перше, відмовились зніматися(і ми попереджували про це, що це саме так буде), але те, що домовленості хоча б якісь досягнуті це вже плюс", - зазначив він.

"Що стосується міста Києва? Як ми можемо в місті Києві піти на те, щоби зняти таких кандидатів депутати, як Сергій Терьохін, Ксенія Ляпіна, наприклад, Володимир Яворівський, як Чорноволенко з Народного руху? На користь тих людей, я, відверто кажучи, при всій повазі до тих людей, я не знаю, хто вони. Вони зараз користуються брендом політичної сили, під якою вони йдуть. Під брендом "Удару", - розповів політик.

"Але це не означає, що ми повинні просто взяти і здати фактично Київ. Тому ми прийняли рішення, що має бути принцип здорової конкуренції, він існує", - уточнив політик.

"Я вважаю, що те рішення, яке відбулось по місту Києву, є абсолютно правильне і коректне, в першу чергу щодо наших політичних партнерів, в першу чергу до тих людей, які зараз ідуть по округам", - підсумував Яценюк.

Як відомо, 14 жовтня УДАР зняв з реєстрації 32 кандидата в мажоритарних округах: 26 - на користь кандидатів від "Батьківщини", інших - на користь інших рейтингових представників опозиції-мажоритарників.

Об'єднана опозиція "Батьківщина" зняла 26 кандидатів-мажоритарщиків на користь кандидатів від "Удару" та одного на підтримку самовисуванця Олега Бабіча.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: