Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Сина Азарова зловили на більш ніж тисячі порушень

Субота, 20 жовтня 2012, 10:58

Спостерігачі зафіксували у сина прем'єра, кандидата-мажоритарника від Партії регіонів Олексія Азарова більше тисячі фактів порушень ведення виборчої кампанії.

Про це ZN.UA розповів Павло Павлов, довгостроковий спостерігач по 47-му мажоритарному округу (місто Слов'янськ, Донецька область).

"Ми виявили більше тисячі фактів, що стосуються підкупу виборців та порушення правил ведення агітації. Наприклад, 52 білборди з його (Олексія Азарова) рекламою з'явилися до офіційного початку виборчої кампанії, і власників цих конструкцій так і не вдалося встановити", - сказав спостерігач.

"Причому 400 фактів змогли задокументувати - є фотографії, відеозаписи, публікації в ЗМІ. Але тут, на жаль, опозиційні кандидати проявили слабку юридичну підготовку. Як на мене, вони повинні були блокувати кожен його крок судовими позовами", - повідомив Павлов.

За даними ZN.UA, за фактами порушень Олексієм Азаровим виборчого законодавства було два звернення до ЦВК і один судовий процес у спробі довести факт підкупу виборців. Спроби завершилися невдало: Центрвиборчком порушень не побачив.

А суд не знайшов ніякого зв'язку між Олексієм Азаровим і організацією "Ініціативи Олексія Азарова "Наш регіон", яка роздавала подарунки від імені кандидата.

Разом з тим, в Комітеті виборців України відзначають безпрецедентні витрати сина глави уряду на передвиборчу кампанію.

"Наші розрахункові дані говорять, що в середньому на кожен округ Партія регіонів планує витратити близько 30 млн грн - це власні ресурси кандидата-мажоритарника плюс те, що виділяється в рамках "соціальних ініціатив" президента. Кампанія в Слов'янську в цьому сенсі відрізняється тим, що витрати вищі в кілька разів", - розповів ZN.UA голова Донецького обласного відділення КВУ Сергія Ткаченко.

За його словами, "тут кандидат порушує, перш за все, правила, встановлені в рамках домовленостей всередині самої правлячої партії".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: