Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Охорона Азарова і його масажиста розбила телефон журналістці

Субота, 20 жовтня 2012, 18:00

У суботу під час виступу прем’єра Миколи Азарова у Броварах охорона не пускала журналістів і довірених осіб кандидатів на виборчу дільницю в тій же будівлі.

Як повідомляє прес-служба ГО "Громадський захист Київщини", в суботу Азаров відвідав Бровари, де, за офіційною версією, мав бути присутнім на відкритті ярмарку.

Однак на ярмарку Азарова не бачили, натомість він зайшов до будинку культури "Прометей" у супроводі кандидата у народні депутати від Партії регіонів, свого особистого масажиста Сергія Федоренка.

Присутні на заході люди стверджують, що там він агітував за кандидата, зазначає прес-служба.

Зустріч з прем’єром була закритою і журналістам потрапити на неї не вдалося. Так само не вдалося потрапити до виборчої дільниці, яка розташована у цій же будівлі, довіреним особам декількох кандидатів.

Один з охоронців заходу розбив одразу два мобільних телефони, один з яких належить журналістці місцевого інтернет-видання "Маєш право знати", а інший – активісту організації "Наступ".

Водночас єдиний кандидат від "УДАРу" і Об'єднаної опозиції на окрузі в Броварах Павло Різаненко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що телефон журналістки розбив племінник і водій голови Броварської РДА Петра Іваненка.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: