Всі українські силовики заявили, що російського опозиціонера не чіпали

Понеділок, 22 жовтня 2012, 22:45

До Генпрокуратури України не надходило офіційних звернень від російських правоохоронних органів з приводу розшуку чи затримання Леоніда Развозжаева.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на представника прес-служби Генпрокуратури.

Як відомо, російський опозиціонер Развозжаев, якого викрали в Києві в п'ятницю, в неділю опинився в Москві і був заарештований.

"До Генпрокуратури офіційні правоохоронні органи РФ не зверталися у зв'язку з розшуком, зникненням або затриманням Развозжаева", - зазначили у відомстві.

"За ці кілька днів ніяких документів щодо Развозжаева до Генпрокуратури не надходило не тільки від правоохоронних органів Росії, але і взагалі від будь-яких органів чи структур", - повідомили в ГПУ.

Керівник прес-служби МВС України Володимир Поліщук також заявив, що українська міліція не має інформації про затримання на території України російського опозиціонера.

"По лінії МВС немає інформації про його затримання, відповідно, наші підрозділи не брали в цьому участі. І невідомо, чи був такий факт взагалі", - зазначив він, повідомляють РИА Новости.

У Службі безпеки України заявляють, що не отримували ні від кого прохань про затримання Развозжаева.

"Ні з боку РФ, ні по лінії Інтерполу, ні в рамках міжнародних домовленостей про надання правової допомоги такого прохання до нас не надходило", - цитує представника відомства ВВС з посиланням на "Інтерфакс".

Як відомо, раніше Развозжаев був оголошений у федеральний розшук у Росії.

Справа була порушена 17 жовтня щодо координатора "Лівого фронту" Сергія Удальцова, його помічника Костянтина Лебедєва, а також помічника депутата Держдуми Іллі Пономарьова Развозжаева за фактом підготовки до організації масових заворушень.

Приводом послужили результати перевірки відомостей, викладених у фільмі "Анатомія Протесту-2", показаному на НТВ 5 жовтня.powered by lun.ua