Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Табачник і ректор агітували за Партію регіонів і наїхали на опозицію

Середа, 24 жовтня 2012, 13:13

Міністр освіти Дмитро Табачник агітував студентів Таврійського національного університету голосувати за Партію регіонів і проти опозиції.

Про це повідомляють "Аргументы недели – Крым".

При цьому після виступу Табачник зізнався, що перебував у Сімферополі не як агітатор, а як міністр.

Виступаючи перед студентами, він заявив, що в партії УДАР перебувають комерсанти й потенційні "тушки".

"Я знаю, що молоді властиво захоплюватися. Що багато хто мліє не від конкретних справ, а від яскравих слів. У нас є соціологія про те, як студенти Києва захоплені Ударом", - заявив Табачник.

"Прекрасно. Прийшов час Удару. Ідемо за списком Удару. Ну, про комерсантів я говорити не буду, а от про пана Наливайченка, організатора помаранчевої революції, професійного українізатора можна багато чого поговорити", - сказав він.

"Коли захоплюємося, давайте читати не тільки гасла й дивитися не тільки на обгортку, а дивитися потрібно глибше", - сказав він.

"Не прийшов час Матіос, Наливайченка й інших, не хочу роняти кришталеву вазу надій молоді...УДАР однаково пройде в парламент, і ви побачите, яка кількість тушок і комерсантів звідти побіжить. І як вони будуть намагатися довести, що вони помилилися", - заявив Табачник.

При цьому він почав обіцяти студентам безплатний проїзд по студентському, використання його як банківської картки. "І ми почнемо на нього надягати різні соціальні програми", - додав він.

Також агітацію вів і ректор цього ж університету Микола Багров.

"Я ніколи не агітував, за кого голосувати, але сьогодні той випадок, коли я не можу не сказати", - заявив Багров.

"Помаранчеві, у тому числі Юлія Володимирівна, мене як ректора двічі обдурила. Вона двічі мені обіцяла дати гроші на будівництво нового навчального корпусу. Тому давайте голосувати за тих, хто робить реальні справи", - заявив він.

У такий спосіб Табачник і Багров порушили закон про вибори депутатів, яким забороняється використовувати для агітації службові, виробничі наради й збори колективу. 

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: