Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

НТКУ за власними підрахунками не ображають опозицію

Четвер, 25 жовтня 2012, 08:36

Національна телекомпанія заявляє, що їхні підрахунки не збігаються з результатами Академії української преси щодо представництва політичних партій в ефірі.

Про це йдеться у повідомленні НТКУ, розміщеному на сайті.

"За підрахунками власної аналітичної служби НТКУ, частка опозиції у політичних новинах Першого Національного в серпні – жовтні 2012 року становила 29%", - йдеться у повідомленні.

В НТКУ також наголосили, що представники всіх політичних партій користуються "рівними правами на участь у суспільно-політичних ток-шоу Першого Національного, які працюють з політичною тематикою".

"Частка представників опозиції, які брали участь в одному з головних суспільно-політичних ток-шоу Першого Національного – програмі "Про головне з Олесем Терещенком" – становила понад 48%. А частка опозиції в останньому проекті Савіка Шустера "Один на один", присвяченому передвиборчим перегонам, взагалі досягла 85%", - наголосили в НТКУ.

НТКУ надала слово всім без винятку політичним силам, які висловили зацікавленість у співпраці з Першим Національним" стосовно розміщення політичної реклами і уклали відповідні угоди, додали в НТКУ.

Перший національний також наводить таблицю хронометражу агітаційних матеріалів за період 22–26 жовтня 2012.

За ним Партія регіонів має 11 490 секунд прямої реклами та агітаційних фільмів, Опозиція – 8976 секунд, КПУ – 7770 секунд, "Україна вперед!" -  6540.

Між тим кандидат по одномандатному округу Федорченко, від імені якої розміщені фільми, направлені проти опозиції, має 6300 секунд.

 

Технічне покриття телеканалу – 98%.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: