Шаповал попросить покарати суддів, через яких перемогла Засуха

Неділя, 11 листопада 2012, 14:02

Голова ЦВК Володимир Шаповал проситиме Вищу Раду юстиції розглянути справу про порушення присяги суддями, на підставі рішень яких ОВК №94 визнала недійсним голосування на 27 дільницях.

Про це він заявив на завершення засідання ЦВК у неділю.

"Я ініціюватиму розгляд справи щодо порушення присяги цими суддями Київського окружного адмінсуду, які ухвалили це рішення", - заявив він.

При цьому Шаповал нагадав рішення європейського суду у справі "Ковач проти України", яким було визнано незаконним скасування голосування на чотирьох дільницях.

Разом з тим, у неділю о 16.30 у Київському апеляційному адміністративному суді розпочнеться розгляд справи за апеляцією Об’єднаної опозиції на рішення Київського окружного адмінсуду щодо визнання ОВК недійсними протоколів із 27 ДВК 94 округу.

Як повідомляє прес-служба "Фронту змін", рішення Київського окружного адміністративного суду оскаржують також близько 70 виборців округу.

Як відомо, на 94 окрузі було визнано недійсним голосування на 27 дільницях, в результаті чого перемогу здобула кандидат від Партії регіонів Тетяна Засуха.

Опозиція вважає, що таким чином було вкрадено не лише перемогу в її кандидата Віктора Романюка, а й суттєво знижено відсоток "Батьківщини" в багатомандатному окрузі.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...