Міністри приховують долю мандатів: підуть, куди скажуть

Середа, 14 листопада 2012, 14:08

Обрані до парламенту представники виконавчої влади не дають однозначних відповідей про те, чи будуть вони працювати народними депутатами.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Так, перший заступник голови Адміністрації президента Ірина Акімова, відповідаючи на запитання про те, чи буде приймати депутатський мандат, відповіла: "Буде видно".

Міністр юстиції Олександр Лавринович віджартувався: "Як на біржі праці скажуть, так і буде. Буду вибирати з того, що запропонують".

На запитання, як він ставиться до можливості стати спікером Верховної Ради, Лавринович сказав: "Чим більше пропозицій, тим більший вибір, а чим більший вибір - тим більше демократії в країні".

"Я думаю, що в першу чергу мені подобається робота, якою я займаюся зараз", - додав голова Мінюсту.

Міністр регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк зізнався, що за нього приймати рішення – піти в депутати чи залишитися у виконавчій владі – буде президент Віктор Янукович.

Він зазначив, що відповідні консультації з главою держави в нього будуть поточного тижня.

"Є президент, якщо він скаже, я потрібен тут, то я буду працювати міністром. Скаже "Іди в Раду" – піду туди", - сказав Близнюк.

Як відомо, народними депутатами обрані прем'єр-міністр Микола Азаров, віце-прем'єр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, міністр економічного розвитку й торгівлі Петро Порошенко, міністр із питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога, віце-прем'єр – міністр транспорту й інфраструктури Борис Колесніков, міністр освіти, науки, молоді й спорту Дмитро Табачник.

Згідно з законодавством, обрані народними депутатами особи для отримання депутатського мандата повинні в 20-денний термін (до 3 грудня) надати у ЦВК документи про звільнення з попереднього місця роботи.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.