25.06

Банківський форум

Потяг Колеснікова простояв у полі 2 години. У вагонах було -10

Понеділок, 17 грудня 2012, 08:54

Швидкісний потяг Hyundai Інтерсіті №149-150 який йшов за маршрутом Донецьк-Київ, кілька годин стояв у полі між Донецьком і Харковом.

За повідомленнями пасажирів, у вагоні не було ні світла, ні тепла.

"Добре, що їду другим класом. У нашому вагоні людей побільше, тому температура - лише -5° С. У першому, де людей менше - лише -10° С", - написала в Facebook одна з пасажирок потяга.

За її словами, персонал потяга дуже довго не відповідав на питання, що відбулося, і тільки потім пасажирів повідомили, що до п'ятої ранку поїзд мали відбуксирувати до станції Лозова.

У свою чергу журналістка Христина Бердинських, яка також була в потязі, повідомила, що після двох годин у полі потяг таки відбуксували на станцію Лозову

"Локомотив дотяг потяг до Лозової. У Лозовій вийшли й 2 години сиділи на залізничному вокзалі. О 6:20 нас пересадили на інший потяг. У Києві мали бути о 5:56, але будемо об 11 або 12", - написала вона.

Потяг до Лозової штовхав ЧМЕ2 

Раніше повідомлялося, що депутати від Свободи не встигли до відкриття виборчих дільниць на виборах мера в Єнакієве, оскільки їхній поїзд Hyundai Інтерсіті з Києва в Донецьк також зламався.

За останні два тижні відбулося більше десятка різних поломок поїздів Hyundai.

Українська правда, ЛIГАБiзнесIнформ

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: