Справу проти матері Макар завели, щоб виправдати вбивць?

Понеділок, 17 грудня 2012, 18:12

Народний депутат Микола Катеринчук вважає, що інформація про кримінальну справу проти матері Оксани Макар спеціально з'явилась напередодні розгляду справи її вбивць у апеляції.

Як відомо, заяву про злочин подала право захисниця Олена Кабашна. В ній вона просить перевірити, що мати продавала Оксану Макар для сексуальних послуг.

Водночас він підтвердив, що справу внесено до Єдиного реєстру кримінальних справ, як того вимагає новий КПК.

Водночас Катеринчук розповів, що Кабашна з'явилась у справі за тиждень до оголошення вироку вбивцям Макар, а також в передачі Андрія Малахова.  

"В цей час ціленаправлено через низку ЗМІ нав’язувалась версія, що Макар була проституткою, а її мати взагалі сиділа і батько сидів. І що таку дівчину жаліти не треба", - розповів депутат.

В різних ЗМІ Кабашна викладала свою версію подій, де доводила, що Макар ніхто не вбивав, а вона сама заповзла в підвал, де горів вогонь і обгоріла через пластикову пляшку в руках.

За словами Катеринчука, Кабашна не повідомила нічого нового, крім того, що "накопали" адвокати обвинувачених.

Кабашна позиціонувалась як представниця Гельсинської спілки, хоча в самій спілці заявили, що не вповноважували її брати участь у цій справі.

Що стосується заяви, то Євген Захаров заявив, що це була не ініціатива Харківської правозахисної групи чи Гельсінської спілки.

"Це була ініціатива чи однієї людини – Кабашної, чи організації "Дана", яку вона очолює", сказав він.

Він також додав, що знав про наміри Кабашної і перед цим просив її цього не робити.

"Я навіть писав їй. На мою думку, не треба було цього робити. Яка б там мати не була, як би вона не виховувала ту дівчину, але вона втратила дитину. Тож про те,я к виховувала, тепер говорити не варто. Але Кабашна вирішила по-іншому", - зауважив Захаров.

Як відомо, жоден з убивець Макар не був засуджений довічно. Один з засуджених Максим Присяжнюк був членом "Молодих регіонів", а його мати працює в адміністрації.

Українська правдаpowered by lun.ua