Кернес: Ярославський довів, що його серце - це гроші

19 переглядів
Понеділок, 24 грудня 2012, 22:01

Олександр Ярославський давно готувався до продажу футбольного клубу "Металіст".

Про це заявив мер Харкова Геннадій Кернес, коментуючи продаж "Металіста" новому інвестору.

"Такі угоди, як операція з продажу одного з кращих клубів в Україні, клубу європейського рівня за один день не відбуваються. Якщо взяти хронологію заяв Ярославського, то ми можемо згадати, що ще недавно він говорив, що він з "Металістом" назавжди, тільки вчора ми читали, що мова про продаж клубу не йде", - зазначив він.

"Сьогодні ж ми почули, що він покидає команду і продає її іншому інвестору. З одного боку, це лукавство, тому що він знав про це заздалегідь. І те, що міська влада нібито винна в цьому, це не аргумент для власності такого калібру", - заявив Кернес.

"Я знав про це давно, в тому числі і про те, що продається стадіон, вірніше, частина, яка належить Ярославському", - пояснив мер.

За його словами, "Металіст" - це бізнес, який став невигідним для Ярославського, незважаючи на гучні недавні заяви, розміщені на сайті футбольного клубу.

"Якби мені віддавали безкоштовно лондонські "Арсенал" або "Челсі", я б свій "Металіст" не поміняв би на жодну команду в світі", "Металіст" був, є і буде нашим серцем і душею, тим, що ми ніколи не поміняємо", - цитує прес-служба Кернеса слова Ярославського, що наведені на сайті клубу.

"Продавши клуб, Ярославський в черговий раз довів, що єдине, що у нього "назавжди" - це гроші, бажання заробити. Вони, а не "Металіст", його серце і душа", - додав міський глава.

Він підкреслив, що інформацією про продаж клубу вже давно розташовували люди з керівництва клубів і футбольних організацій України.

Відзначимо, що, за інформацією ЗМІ, новим власником харківського клубу став бізнесмен Сергій Курченко.

"Це молода, перспективна, динамічна людина. Якщо він буде мати відношення до "Металіста", то він повинен боротися за кращі місця і результати команди", - додав мер.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua