Арбузов "налітав" на 200 тисяч, щоб позичити гроші у Америки

Вівторок, 22 січня 2013, 21:48

Відрядження трьох чиновників Кабміну до Америки обійшлося Україні майже у 200 тисяч гривень.

Про це написав журналіст Сергій Лещенко у своєму блозі.

Згідно з інформацією, посадовці, які витратили таку суму на свою поїздку – це перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, міністр фінансів Юрій Колобов, а також директор Департаменту забезпечення діяльності міністра фінансів Роман Чуприненко.

Разом з цими чиновниками до Сан-Франциско 15-20 січня 2013 року "для проведення зустрічей із керівництвом міжнародних фінансових установ" літав голова "Укрексімбанку" Микола Удовиченко.

"Витрати на відрядження Арбузова, Колобова, Чуприненка становлять 189 тисяч 181 гривня 80 копійок. Відрядження голови "Укрексімбанку" Миколи Удовиченка фінансувалося за рахунок АТ "Укрексімбанк", – повідомили в секретаріаті Кабміну на запит "Української правди".

"Хоча саме відрядження чиновників було спричинено пошуком коштів для бюджету, самі вони ці кошти не дуже економили", - зазначив Лещенко.

"Так, з Америки чиновники повернулися 20 січня, в понеділок, отримавши можливість провести щонайменше один вихідний день у США. Кошторис подорожі 190 тисяч гривень на трьох означає, що чиновники летіли до Америки бізнес-класом", - додав він, нагадавши, що президент Фінляндії подорожує до США у економ-класі.

Водночас в Кабміні не повідомили з ким саме зустрічався Арбузов.

Українська правдаpowered by lun.ua