Свідок розповів, як йому "допомогли" впізнати у вбивці Павліченка

Середа, 23 січня 2013, 12:44

Головний свідок у справі сім'ї Павличенко Олексій Наумець зізнався, що на нього тиснуло слідство.

Про це ліфтер, який кілька хвилин знаходився в ліфті з убивцею судді Сергія Зубкова розповів у програмі "Українські сенсації".

Свідок стверджує, що слідчий його наполегливо переконував двпізнати в Павліченко-старшому вбивцю. І додає, що був з цим не згоден, і не хотів цього говорити, бо злякався.

"Я і на суді сказав, що це не він, і потім сказав, що не він. А потім принесли папери і цей Рибка (слідчий): Все підписуй і все. Ну, тупо так морально трохи, ну може не трохи, але психологічно надавив", - сказав свідок.

"А я кажу: ну як, ну той був вище, а цей не схожий на цього. - Ти зріст не дивись, реально. Схожа людина? - Я кажу, "так, схожий". - Все, підписуй, це означає, що це він!", - додав він.

За словами свідка, злочинець схожий на Павліченко-старшого, але це був не Дмитро, і не Сергій.

"Він був вище, реально вище. Коли я стояв з ним плечем в плече, я йому не в плече, а в пахву дихав. А тут він (Павличенко) трохи вище. Волосся - у того ніби світліше було ... У нього (вбивці) від віспи дірки були. Ну, це ж не тільки я говорив. Я згадав, зі мною ще два сиділи свідка, вони підтвердили, ну значить було ж. Правильно, а у Павліченко немає. Виходить, що не він ", - сказав Наумець.

Як відомо, Голосіївський райсуд Києва 2 жовтня 2012 року засудив Павліченка до довічного ув’язнення, а його сина - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді Зубкова.

23 січня об 11.00 Апеляційний суд Києва продовжить розгляд апеляційної скарги батька та сина Павличенків та їхніх адвокатів на вирок Голосіївського райсуду столиці.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.