Мельниченко заявляє, що Кучма "викупив" його свідчення

14 переглядів
Середа, 30 січня 2013, 20:27

Невизнання свідчень екс-майора Миколи Мельниченка, як доказів у справі Олексія Пукача, є свідченням втручання в процес екс-президента Леоніда Кучми та його оточення.

Про це Мельниченко заявив УНІАН, коментуючи засудження Пукача до довічного ув'язнення за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Як відомо, Печерський райсуд Києва не врахував свідчення екс-майора Миколи Мельниченка, як докази.

"За моєю інформацією, Кучма та його оточення доклали максимум зусиль, в тому числі фінансових, для того, щоб убезпечити себе від відповідальності", - сказав він.

Водночас, Мельниченко порівняв винесений судом вирок Пукачу із притягненням до відповідальності начальників концентраційних таборів часів фашистської Німеччини, які зазначали, що начебто діяли на свій розсуд, а не виконували вказівки "згори".

Також екс-майор порадив посадовцям всіх рангів замислитися над тим, що перш ніж виконувати якісь незаконні вказівки керівництва, думати про їхні наслідки.

Продовжуючи тему, Мельниченко вкотре наголосив, що, "прослуховуючи Кучму", він діяв виключно як громадянин України, який мав на меті попередити та припинити злочинні дії високопосадовця та його оточення.

Раніше у середу Мельниченко пообіцяв оприлюднити "новий компромат" на Володимира Литвина та Леоніда Кучму.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua