ДАІшники хваляться, що зобов'язали дорожників ліквідувати 2 тисячі ям

Вівторок, 19 лютого 2013, 20:23

З початку року Державтоінспекцією видано 2 тисячі приписів на ліквідацію недоліків на автошляхах.

Про це у вівторок повідомляє прес-служба департаменту ДАІ Міністерства внутрішніх справ.

"Складні погодні умови, що трималися в Україні практично упродовж всього осінньо-зимового періоду призвели до значного погіршення стану автодоріг країни. У першу чергу це стосується вулиць обласних центрів та автомобільних доріг державного значення", - зазначили у відомстві.

Зважаючи на це, ДАІ було організовано проведення позачергового огляду вулично-дорожньої мережі країни.

"Увага при цьому зосереджена на вчасному та якісному виконанню робіт по ліквідації аварійної ямковості на найбільш небезпечних ділянках автомобільних доріг і забезпечення безпечного пересування транспортних засобів", - уточнили в прес-службі.

"Власникам вулично-дорожньої мережі з початку року видано майже 2 тисяч приписів на ліквідацію недоліків в стані утримання проїзної частини (ямковість, колійність, просадки тощо)", - зазначає ДАІ.

"Їм також висунуті вимоги щодо обов’язкового встановлення попереджувальних дорожніх знаків "Нерівна дорога" та "Вибоїна" разом з заборонними дорожніми знаками "Обмеження максимальної швидкості 40 км/год" для своєчасного інформування учасників дорожнього руху про незадовільний стан доріг проїзної частини", - уточнили в департаменті.

Крім того, у січні-лютому Державтоінспекцією складено 809 адміністративних протоколів стосовно посадових осіб дорожніх і комунальних організацій, які винні у виникненні таких недоліків.

Українська правдаpowered by lun.ua