РАДА РОЗБЛОКОВУЄТЬСЯ, якщо "Регіони" не передумають - опозиція

П'ятниця, 22 лютого 2013, 09:58

Депутат "Батьківщини" Арсен Аваков заявляє, що Верховна Рада розблокується й о 12:00-12:30 може почати працювати.

"Розблокуємося. Знайдено перехідну конструкцію забезпечення персонального голосування", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

"Якщо ПР не відмовиться в останній момент, то через годину-півтори будемо працювати", - повідомив він близько 11-ї години.

Голова фракції "Свобода" Олег Тягнибок на брифінгу також повідомив: "Так може трапитися, що сьогодні, у п'ятницю, робота парламенту буде розблокована".

За його словами, у ході наради представників фракцій із головою парламенту Володимиром Рибаком опозиційні фракції внесли пропозицію, яка знайшла підтримку фракції Партії регіонів, повідомляють "Українські новини".

Тягнибок повідомив, що об 11:30 запланована чергова зустріч щодо остаточного узгодження тексту змін закону про регламент для підписання лідерами всіх п'яти фракцій і винесення його на розгляд парламенту.

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк повідомив, що суть пропозиції полягає в тому, що якщо в ході голосування депутати зафіксують випадки неперсонального голосування, спікер повинен надати їм слово.

Після цього, якщо депутат, карткою якого голосували інші депутати, після оголошення спікером його прізвища, не присутній у сесійній залі, то ця картка вилучається. Тоді розглянутий проект закону повертається на переголосування.

Як відомо, з 5 лютого три опозиційні фракції блокують трибуну й президію парламенту, у результаті чого чинна Верховна Рада так і не відкрила свою 2-ю сесію.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News