Губернатор Донеччини пропонує обіймати журналістів, а деяких давити

Четвер, 28 лютого 2013, 14:03

Учасники колегії Донецької облдержадміністрації підняли питання жорсткості відповідальності журналістів в інтернет-просторі.

 Про це повідомляє Остров

"Поки не буде законодавчо передбачена відповідальність журналістів інтернет-простору, діла не буде… Молоді люди зараз користуються інтернет-простором. У жодній країні, крім Росії й нас, такої гидоти про перших осіб держави не пишуть", - обурився один з учасників колегії, який не назвав себе.

"Ми найближчим часом будемо пожинати плоди нашого байдужного ставлення до цього. Ви розумієте – гидоту! Ми за допомогою нашої депутатської групи повинні ініціювати законодавчу базу", - додав він.

"І найголовніше - закладають недовіру в молодих людей. Ми в такий спосіб виховуємо ціле покоління нігілістів. Їм байдуже – що, аби тільки протестувати. То сланцевий газ, то ще щось, не розуміючи суті проблеми. У нас спереду 2015 рік (рік президентських виборів), ми час втрачаємо!", - обурився він. 

Вочевидь він мав на увазі акцію протесту проти видобутку сланцевого газу, яка відбувалася на улиці перед колегією.

У цей час із зали хтось викрикнув: "Давити їх, та й усе!". 

У відповідь на це губернатор Донецької області Андрій Шишацький сказав: "Ні, треба, принаймні, їх, як мінімум, обіймати, а давити вже не всіх".

Раніше Шишацький вже дозволив собі лайку на адресу журналістів за те, як вони висвітлювали авіакатастрофу в Донецьку. Так він обізвав представників преси "говномьотчіками".powered by lun.ua