Опозиція знову зловила регіоналів на "кнопкодавстві"

Вівторок, 19 березня 2013, 12:54

Підчас голосування за внесення постанови про порядок денний другої сесії Верховної Ради представники Партії регіонів голосували не особисто.

Про це у Верховній Раді заявив народний депутат Михайло Хміль.

"Зараз при голосування за основу порядку денного проголосували і відбувся факт порушення. Рудьковський проголосував за відсутнього депутата Онищенка, Льовочкіна проголосувала за депутата Горєва", - сказав він.

Опозиція контролює кнопкодавів. Фото з Твітер Dmytro Barkar
Опозиція контролює "кнопкодавів". Фото з Твітер Dmytro Barkar

За його словами, у опозиції є фото докази.

Крім того, за словами опозиції, є зареєстрований факт голосування Павла Лебедєва, який зараз перебуває на посаді міністра оборони.

Водночас, "свободівець" Олександр Аронець написав, що депутат Ірина Бережна голосувала за Сергія Ківалова, якого в той момент не було в залі парламенту.

Депутат Горіна голосує з різних місць. Фото Аронця
Депутат Бережна голосує з різних місць. Фото Аронця

Як відомо, раніше у Верховній раді були прийняті зміни до регламенту, які стосуються персонального голосування депутатів.

Згідно зі змінами, у разі виявлення на пленарному засіданні народним депутатом факту порушення вимог щодо особистого голосування шляхом голосування за іншого нардепа розгляд питання порядку денного на його вимогу зупиняється.

Головуючий на пленарному засіданні встановлює присутність відповідного депутата у залі засідань Верховної Ради.

У разі його відсутності головуючий доручає Лічильній комісії вилучити картку такого депутата та передати її головуючому на пленарному засіданні.

Після цього Рада має провести повторне голосування щодо пропозиції, яка ставилась на голосування останньою.

Українська правда

powered by lun.ua