У справі Щербаня допитають Петра Кириченка

Вівторок, 16 квітня 2013, 13:48

19 квітня суд у справі про вбивство Євгена Щербаня допитає Петра Кириченка.

Про це стало відомо після завершення допиту Віталія Гайдука.

Судовий розпорядник вручила повідомлення про допит Кириченка адвокатам Юлії Тимошенко.

Сергій Власенко вже назвав ці дії "повним бєспрєдєлом".

Власенко нагадав, що минулого року проти дружини Кириченка, завдяки людям Андрія Портнова, була інспірована кримінальна справа через незаконне відчуження майна.

"Ізабелла Кириченко була затримана, і, незважаючи на онкологічну хворобу, поміщена до Лук'янівського СІЗО. Але 15 листопада її відпустили на підписку про невиїзд, адже 19 Петро Кириченко дав свідчення по вбивству Щербаня", - сказав він.

На його думку, Кириченко дав ці свідчення "під шаленим тиском Генпрокуратури, і отримав за них гроші".

Власенко також нагадав, що Кириченко був алкоголіком і наркоманом, а також мав шалену неприязнь до Тимошенко.

Водночас, прокурор Олег Пушкарь назвав висловлювання Власенка спробою дискредитувати свідка. "Захист діє за принципом – не можеш заперечити дані, дискредитуй джерело", - зазначив він.

Прокурор також повідомив, що допит буде у форматі відеоконференції. "Зрозуміло, що ніякий тиск в такому форматі, і за умови, що дружина теж знаходиться в США, чинити неможливо", - зазначив він.

Як відомо, у лютому цього року захист Тимошенко звернувся до Генпрокуратури із заявою, в якій вимагала провести розслідування щодо причетності помічника Павла Лазаренка Петра Кириченка до вбивства Щербаня.

Заява захисту базувалася на показах допитаного у суді свідка Сергія Зайцева, який підтвердив, що оплату Матросу за вбивство здійснював Петро Кириченко.

Водночас Генпрокуратура відмовилася проводити відповідне розслідування.

Нагадаємо, в останні роки Кириченко перебуває у США.

Українська правдаpowered by lun.ua