Ще двох "свободівців" кличуть до міліції через сніжки

Вівторок, 16 квітня 2013, 17:02

Представника "Свободи" Олександра Аронця викликали до міліції для надання свідчень у справі про закидування сніжками депутаток.

Про це сам відповідальний за зв'язки з громадськістю у київській "Свободі" написав у Facebook.

"Щойно мені зателефонували з Печерського райвідділку міліції. Запропонували прийти до них і дати свідчення у справі "сніжних терористів", - повідомляє Аронець.

"Я сказав, що прийду, якщо принесуть офіційну повістку!", - заявив він.

"Сьогодні ще багатьох свободівців повикликали. Схоже, справа валиться і вони хапаються за останню соломинку", - додав Аронець.

Згодом він також написав: "Виявляється, правоохоронці якимось чином заволоділи базою з номерами телефонів тих, хто був протягом 2 квітня біля ВР".

"Дзвонять всім, без розбору і, як цигани, випитують "а скажіть будь ласка ваше ім'я, прізвище, де живете". Маєте повне право взагалі на такі питання не відповідати. А я чекаю повістки", - додав Аронець.

Водночас віце-спікер Роман Кошулинський повідомив, що на допит викликали його помічницю.

"Сьогодні мою помічницю Ярину Вайду викликали на допит у Печерський райвідділ у зв'язку з подіями 2 квітня 2013р., у справі "кидання сніжок". Повістку не надсилали, попросили прийти завтра після роботи.", - написав віце-спікер у Facebook.powered by lun.ua