Янукович-молодший заробив майже 580 мільйонів

Четвер, 18 квітня 2013, 10:12

В 2012 році старший син президента Олександр Янукович задекларував 579 232,2 тисяч гривень  доходів.

 Про це повідомляє  Департамент зі зв'язків із громадськістю "МАКО ХОЛДИНГ".

При цьому Янукович-молодший сплатив у Держбюджет 29 971,3 тис. грн. у  якості податку з доходів фізичних осіб.

"Слід ураховувати, що дані суми були сплачені Олександром Януковичем у якості фізичної особи, і не ідеться про податки, які додатково були сплачені підприємствами Групи "МАКО" за аналогічний період", - додали в прес-службі.

У повідомленні також відзначили, що відповідно до умов раніше укладеного договору, послуги з підготовки річної декларації про майновий стан і доходах Олександра Януковича за 2012 рік виявила компанія ТОВ "Прайсуотерхаускуперс".

Вона ж здійснила розрахунки податкового зобов'язання й підготувала власний звіт про відповідність зазначених у декларації даних українському податковому законодавству.

"Ми продовжуємо рух до європейських стандартів відкритості й повної прозорості. Усвідомлюючи той факт, що діяльність підприємств Групи часто оцінюється з поправкою на моє прізвище, вважаю правильним привселюдно звітувати про свої доходи" - заявив Олександр Янукович.

При цьому в повідомленні немає ніякої інформації про рухоме й нерухоме майно Януковича-молодшого, а також про його рахунки.

Як відомо, сумарні активи холдингу "МАКО", очолюваного Януковичем, складають 1,7 млрд гривень.

У 2010-2011 роках Олександр Янукович сплатив як фізична особа близько 17 мільйонів гривень до державного бюджету як податок з доходів фізичних осіб.

За даними журналу Корреспондент, вартість активів сина Януковича, включаючи холдинг МАКО перевищує 100 мільйонів доларів.

За даними Фокуса, у 2013 році Янукович-молодший володіє активами та нерухомістю на загальну суму в 196,5 мільйона доларів. Минулої весни експерти "Фокусу" оцінювали його стан в 96,4 мільйона доларів.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!