Павліченко-старший заявив відвід колегії суддів, але йому відмовили

Четвер, 18 квітня 2013, 12:12

Колегія суддів Апеляційного суду відхилила відвід, заявлений Дмитром Павличенком.

Відповідне рішення судді зачитали, повернувшись із дорадчої кімнати, повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ".

Раніше у четвер Дмитро Павліченко заявив відвід колегії суддів, яка розглядає апеляцію його справи за обвинуваченням в убивстві судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова.

"У ході слухання моєї справи в Апеляційному суді судді виявили себе так, що дали підстави засумніватися в їхній об'єктивності", - зазначив Павліченко.

Він наголосив, що суд відхилив усі заявлені ним клопотання.

За його словами, ще до виходу в дорадчу кімнату судді дозволяли собі давати оцінку окремим обставинам справи.

Сторона звинувачення висловилися проти відводу, зазначивши, що підстав для цього немає і заява Павліченка спрямована на затягування справи.

Станом на 11:50 судді вийшли в дорадчу кімнату.

4 квітня в ході засідання були відхилені всі клопотання родини Павліченків, у тому числі про проведення повторної експертизи почерку свідка Олексія Наумця й допиту понятих.

Тоді Павліченко-старший не зміг пояснити походження ушкоджень на його тілі, а також те, яким чином сліди його крові та шкірної тканини потрапили на докази, знайдені на місці злочину.

Восени минулого року Голосіївський районний суд Києва засудив Дмитра Павліченка до довічного ув’язнення, а його сина Сергія Павліченка - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова, яке сталося 21 березня 2011 року в під'їзді його дому.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування