Симоненко запевняє, що всі його депутати хотіли відставки Азарова

Неділя, 21 квітня 2013, 22:41

У всіх 11 депутатів від КПУ, яких не було в сесійній залі під час голосування за відставку уряду, були на те поважні причини.

Про це заявив лідер Компартії Петро Симоненко в ефірі телеканалу "Інтер" у неділю ввечері.

"Дуже поважні були причини у моїх товаришів, чому вони були відсутні", - сказав він, підкресливши, що серед них не було таких, які просто не хотіли голосувати за цю постанову.

У той же час, Симоненко зазначив, що представники опозиційних фракцій не консультувалися з комуністами з приводу цього голосування.

"Мене хвилювало те, що з нами ніхто не проводив консультацій для того, щоб дійсно цей результат ми отримали для відставки уряду", - сказав він.

У цілому, Симоненко назвав голосування за відставку уряду "виставою для телеглядачів, для майбутніх виборців, і закулісними домовленостями олігархічної влади і олігархічної опозиції".

"Ті, хто ініціював розгляд резолюції недовіри, або авантюристи, або взагалі не розуміли, що вони роблять. Тому що, по-перше, з нами ніхто не радився. По-друге, у них немає 226 голосів. Тоді виникає питання: з якою метою домовляються між собою представники олігархічної влади і олігархічної опозиції? Я пояснюю це тільки одним: на півроку дано карт-бланш уряду Азарова, і ніхто більше не буде піднімати питання про надання програми та відповідальність уряду Азарова", - сказав він.

Як відомо, за відставку Кабміну проголосувало 190 депутатів, зокрема, 88 депутатів від "Батьківщини", 35 депутатів від УДАРу, 36 – свободівців, 21 комуніст і 10 позафракційних. "Регіонали" не голосували.powered by lun.ua