Тимошенко просить захистити ТВі

П'ятниця, 26 квітня 2013, 16:05

Екс-прем`єр Юлія Тимошенко просить всі опозиційні сили та громадянське суспільство захистити канал ТВі.

Про це йдеться у заяві Тимошенко, що оприлюднена пресс-службою "Батьківщини".

"Сьогодні відносно ТВі розпочали операцію "Ліквідація". Цей факт – найкращий індикатор того, куди ми рухаємося: до яких цінностей, до якої якості, до яких стандартів – в Європу чи в принципово інше місце", - зазначила Тимошенко

"Телеканал – остання барикада, останній форпост непідробної свободи слова в телевізійному просторі України. Все інше продано, перепродано, відшліфовано під поганий смак авторитаризму", - додала лідер опозиції.

За її словами, під загрозою знищення опинилося головне, що є на каналі – його колектив.

"Той колектив, який не боявся проводити гучні розслідування та говорити правду в прямому ефірі, який не боїться відстоювати своє право на професію і зараз. Прошу всі опозиційні сили та громадянське суспільство захистити канал ТВі. Це буде наш тест на здатність відстояти хоча б залишки свободи в Україні", - зауважила екс-прем`єр.

Як відомо, вранці 23 квітня прес-служба телеканалу поширила повідомлення про появу у ТВi нового інвестора — Олександра Альтмана, колишнього партнера Кагаловского. Одночасно повідомлялося про призначення гендиректором ведучого програми "Знак оклику" Артема Шевченка й звільненні із цієї посади Наталі Катеринчук. 

Охорона не пропускала її на територію каналу. Більша частина журналістів телеканалу заявила про рейдерське захоплення ТВі й відмовилася виходити в ефір до тих пір, поки не буде з'ясована ситуація із власником каналу.

Опозиція вважає, що конфлікт на телеканалі ТВі може призвести до суттєвих змін в інформаційному просторі України.

Українська правдаpowered by lun.ua