У "Регіонах" кажуть, що опозиція "трохи втихомирилась"

Понеділок, 13 травня 2013, 14:04

Головним завданням цього пленарного тижня Верховної Ради стане голосування за низку законів, ухвалення яких вимагає Євросоюз для підписання угоди про асоціацію.

Про це перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов розповів Радіо "Свобода".

Він сподівається на позитивне рішення по законопроектах і відкидає можливість блокування засідань парламенту.

За словами Чечетова, попередня робота парламентарів викликала обурення як у Європи, так і в українців, тому нових спроб завадити роботі Верховної Ради не буде.

"У нас нарешті намітився конструктивізм у роботі. Опозиція трохи втихомирилась, вона розуміє, що треба працювати на державу, що вони вже й так по вуха в лайні", - сказав Чечетов.

Регіонал також додав, що у його фракції готові підтримувати законопроекти опозиції, якщо там "здоровий глузд превалюватиме над популізмом".

У свою чергу, заступник голови Верховної Ради, "свободівець" Руслан Кошулинський заявив, що опозиція не співпрацює з Партією регіонів, бо програма і погляди останньої суперечать європейським орієнтирам.

"Ми не співпрацюємо з фракцією комуністів і "регіоналів", - заявив він.

"Європейський напрямок руху – це цивілізаційний вибір опозиційних фракцій, це їхні засадничі умови, з якими вони йшли до виборця. Вони це декларували, вони це обговорювали і вони цього досягатимуть. Це вибір Партії регіонів? Ні. Це вибір їхніх союзників, комуністичної фракції? Думаю, що ні. Вони за це голосувати не будуть", - вважає віце-спікер.

Кошулинський також висловив сподівання, що новий пленарний тиждень буде продуктивнішим за попередній, який виявився найгіршим у цьому скликанні.

Як відомо, парламент цього скликання працював дуже мало, бо більшість засідань опозиція блокувала залу ВР, висуваючи різні вимоги, на які депутати більшості не приставали.powered by lun.ua