Кириченко: гроші за вбивство Щербаня перерахувала Тимошенко

29 переглядів
19
Середа, 15 травня 2013, 18:11

Свідок від обвинувачення Петро Кириченко стверджує, що гроші за вбивство депутата Євгена Щербаня переводилися екс-прем'єром Юлією Тимошенко.

Про це він сказав, відповідаючи на питання прокурорів.

"Мені відомо від Лазаренка, що гроші заплатила Тимошенко", – сказав свідок.

Він також переповів, що на їхній зустрічі в "Націоналі" Тимошенко спершу відмовлялась платити Мільченку, сумніваючись, що це він убив Щербаня, а потім погодилася заплатити.

"Зрештою, вона сказала, що заплатить", – сказав Кириченко.

На запитання, чиї гроші перераховувались Мільченко, Кириченко відповів: "Здається , це гроші "Somolli Enterprises". Він також сказав, що за компанією стояла Тимошенко.

Водночас,захисник екс-прем'єра Сергій Власенко запитав, як вийшло, що перші гроші від "Somolli Enterprises" фірмі Кириченка "Орфін" прийшли лише через вісім днів після оплати Мільченку.

Кириченко вказав, що йому неважливо було, від якої компанії прийшли гроші.

"Це було, як з одного карману в інший перекласти, у мене було 10 рахунків", – виправдався свідок.

На запитання, чи є в нього докази, що Лазаренко передавав гроші Мільченку готівкою, Кириченко обурився: "Як ви уявляєте, я що мав фотографувати, як Лазаренко пакує гроші? Ви хоч думайте, що питаєте", – сказав він.

Відсутність цих свідчень він пояснив тим, що слідчі в нього про це не запитували.

Як відомо, у середу відбувається допит Кириченка. Раніше його уже двічі переносили. Один раз на прохання консула, інший - на прохання захисту Тимошенко.

Кириченко був головним свідком американської прокуратури в справі "США проти Павла Лазаренка". Більше про Кириченка читайте в публікації "Української правди".

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 46.174.243.---MikiMouse..
Ну это как сказать, или точнее где остановится, почему в этой длинной цепочке остановились именно на ЮВТ. Даже если деньги перечислялись и со счета принадлежащего её фирме, там что в платежке написано "за убийство Щербаня" ? Сейчас да и раньше каждому ЧП таких счетов дают кучу, причем дают абсолютно все пожарники, налоговики, менты, СБУ и т.д. Просто дают счет абсолютно непонятно за что и кому и ПРОСЯТ заплатить. Но то что просят, это не значит что его можно не платить, формально то можно, но тогда с вероятностью 100 у тебя на предприятии "найдут контробанду", или просто задолбут проверками. И только в 5 % таких счетов это написано что это оргтехника или моб.телефон, а в основном, это просто благотворительность или какие то юр. услуги и т.п. Т.е. потенциально так любого можно сделать заказчиком.
IP: 77.91.164.---М_Гайдамака..
Perun Patria: Жалюгидне видовисько цей Кириченка. А які тупорилі прокурори ... невже ще таке зустрічається у живій природі? А тепер порівняйте роівень захисту, з його чіткими фаховими запитаннями. Як кажуть, почуйте різницю! Це вам, синьодупим тролякам, "нє мєлоч, по кишенням, тиріть!"
- по данєцкім понятіям - це є незаперечні докази вини, як гонорар в 4 млн баксів за ненаписані книги є свідчення таланту письменника проффесора. А все тому, що вони вважають інших козлами, які їм заважають жити.
IP: 178.150.152.---Юрий Корольков..
Господин Пшонка, обращаю ваше внимание, что подчиненные вам проку- роры и следователи по этому делу не выполнили основного следственного действия, а именно проведения очных ставок между Кириченко и Лазаренко, между Кириченко и Тимошенко, между Лазаренко и Тимошенко. Без прото- колов перечисленных очных ставок, "показания" Кириченко можно просто выбросить в мусорку, ибо ни один уважающий себя и правосудие судья не вправе и не будет обосновывать ими приговор суда. Дело в том, что после допроса Кириченко следственным судьей, проведение очных ставок уже не имеет смысла.
IP: 95.143.213.---Liuba..
Регионалы подвесили этого кириченко за детородный орган и хотят, чтобы хоть один здравомыслящий человек поверил "правдивым" показаниям, выбиваемым из этого существа, находящегося в таком хитроумно подвешенном состоянии... Сміх та й годі!
IP: 94.153.48.---Uruz..
Liuba: Регионалы подвесили этого кириченко за детородный орган и хотят, чтобы хоть один здравомыслящий человек поверил "правдивым" показаниям, выбиваемым из этого существа, находящегося в таком хитроумно подвешенном состоянии... Сміх та й годі!
Это не смешно, это гадко и противно. Особенно противно, что люди привыкают к подобному дерьму и надеются, что с ними подобного не случится.
Усі коментарі