Кириченко не захотів говорити про тиск на нього з боку прокуратури

Середа, 15 травня 2013, 18:49

Свідок від обвинувачення Петро Кириченко відмовився давати відповіді на запитання про тиск прокуратури на нього і його родину.

"Я хочу скористатися статтею 63", – заявив свідок на допиті у справі про вбивство депутата Євгена Щербаня на запитання про утримання в СІЗО його дружини Ізабелли Кириченко.

Він також вирішив не відповідати на питання про арешт його майна і справи проти нього, а також про те, що потім це майно йому повернули після свідчень проти Тимошенко.

Кириченко не зміг пояснити , чому в 2001 році він називав гроші, перераховані Мільченку, "інвестиціями", але наголосив, що свідчення були правдиві.

Кириченко також повідомив, що познайомився з Мільченком під час бійки в ресторані.

"Він мені допоміг, там була кримінальна бригада... І потім він брав у мене дефіцитні товари", – сказав свідок.

На запитання, як же він тоді звернувся до Мільченка із замовленням убивства, Кириченко обурився: "Ви не заблукали, пане Власенко? Вбивство замовили Тимошенко і Лазаренко".

Наразі у засіданні, на якому відбувається допит Кириченка, оголошено перерву на 25 хвилин.

Як відомо, у середу відбувається допит Кириченка. Раніше його уже двічі переносили. Один раз на прохання консула, інший - на прохання захисту Тимошенко.

Кириченко був головним свідком американської прокуратури в справі "США проти Павла Лазаренка". Більше про Кириченка читайте в публікації "Української правди".

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування